فروشگاه افق در سال 1378 در زمینه لوازم التحریر تاسیس و آغاز به کار نمود. با داشتن نیروهای متخصص در زمینه هنری و رابطه نزدیک با اساتید و هنرمندان مطرح آن زمان کم کم وارد رشته های تخصصی هنر و لوازم هنری شد. در سال 1380 لوازم و ابزار رشته تخصصی چاپ دستی  که رشته نو ظهور و تازه شناخته شده ای بود وارد سبد خود کرد.
در سال 1390 با افتتاح شعبه مرکزی در فضایی بالغ بر 500 متر مربع و با 25 نیروی دائمی تبدیل به تخصصی ترین و بزرگترین فروشگاه لوازم هنری و معماری در ایران گردید.
رشته هایی چون گرافیک، نقاشی و معماری که هر کدام شامل ده ها زیرمجموعه است در تخصص این مجموعه می باشد و شما با بهره گیری از کادر تحصیل کرده در رشته های مرتبط و آموزش دیده در امور فروش می توانید بهترین خرید در این حوضه را داشته باشید.
این مجموعه با راه اندازی سایت فروش و حضور قوی در شبکه های اجتماعی سعی در ارائه تجربه بی نظیری از خرید حضوری و غیر حضوری برای شما عزیزان دارد.
مجموعه افق شامل: فروشگاه مرکزی افق در طبقه همکف، آموزشگاه در طبقه سوم، بخش پتینه (فروشگاه پرتو) در طبقه هفتم می باشد. شما می توانید کلیه نیازهای خود را در زمینه هنری، معماری، پتینه و صنایع دستی به صورت یکجا تهیه و یا به صورت آنلاین سفارش و درب منزل تحویل بگیرید.
زمان تحویل ما یک تعهد 3 تا 5 ساعته می باشد که از زمان ثبت سفارش تا دریافت محاسبه خواهد شد. فروشگاه افق علاوه بر تهران و تمام شهرستانها، به کشورهای هم جوار مانند ترکیه، عراق و تونس نیز ارسال دارد.

 

 

علی حاتمی
مدیر

آیه دباب

مدیر فروش

بهار محمدی

کارشناس فروش

نسا

کارشناس فروش

تیم مالی و پشتیبانی وب سایت 

ملیکا کشوری

حسابدار

فاطمه شریعتی

کارشناس سایت و تبلیغات

نیما کشوری

کارشناس سایت